Laboratorium

Pomiar współczynnika INR z wynikiem na miejscu (aparatem Coagucheck XS- Roche).

Badania wykonywane są w Laboratorium Centralnym Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Analizy cechują się najwyższą jakością - certyfikowane w systemie RIQAS.

Naszym Pacjentom polecamy pełen zakres badań diagnostycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem dostępnym pod adresem LabMedgabinety.pl/cennik.html

Nasze laboratorium to także zespół diagnostów, którzy profesjonalnie pobierają materiały do badań (krew, mocz, wymazy) - udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania. Również pobieramy materiał do badań mikrobiologicznych.

Badania w naszym laboratorium przeprowadzane są zgodnie z ustalonymi zasadami, przepisami oraz wymaganiami. Najważniejszy jest dla nas Pacjent dlatego dążymy do spełnienia jego oczekiwań, a także do świadczenia najwyższego poziomu usług laboratoryjnych stosując wyłącznie zasady dobrej praktyki laboratoryjnej.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod numerem telefonu 91 455 34 32 jak i poprzez adres e-mail info@labmedgabinety.pl. Zachęcamy także do bezpośredniej wizyty w naszym gabinecie

Created by Blulink.pl